+421 903 501 911, +421 904 626 536

Horský průvodce – Vysoké Tatry

den-pred-vystupom-na-matterhornHorský průvodce Pokud máte chuť vyzkoušet si náročnější horský výstup, nebo se podívat na štíty (Gerlachovský štít, Ledový, Kežnarský či Mont Blanc), pro které je horský průvodce nutností, jste na správné adrese.

 

Již mnoho let nabízím doprovod osob i kolektivu po horských stezkách a pěšinách v Roháčích, Oravicích a v okolí Oravské přehrady jako horský průvodce.

Zdatnější turisty vím dovést i na jiné štíty ba i na nejvyšší vrchol Evropy – Mont Blanc.

gerlachZdolat Gerlachovský štít a pokochat se výhledem do dolin Vysokých Tater je cílem nejednohohorolezce, či turisty. Náročnost tohoto majestátního 2 655 m.n.m. vysokého vrchu si však v současnosti vyžaduje doprovod horského průvodce. Gerlachovský štít není turisticky zpřístupněný, protože tam není značený turistický chodník a místy tam chybí kramle, řetězy a ve Vysokých Tatrách je přísný zákaz odbočení z turistických stezek. V případěšpatného počasí je velmi snadné v této oblasti ztratit orientaci a zabloudit, proto je opravdu namístě si na takový výlet zajistit zkušeného horského průvodce, jakého vám například i my dokážeme poskytnout.

Pro účastnění se takové túry je třeba, abyste byli v dobré fyzické kondici, bez jakýchkoli podstatných zdravotních potíží, neměli strach z výšek a měli za sebou minimálně turistické výstupy po běžných tatranských značkovaných chodnících.

Neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle +421 903 501 911, nebo použijte náš kontaktní formulář, všechny ostatní informace vám rádi doplníme.