+421 903 501 911, +421 904 626 536

Klasické ubytování

Poskytujeme celoroční ubytování v Tvrdošíně pro turisty, vhodné zvlášť pro milovníky přírody a turistiky. Rádi přivítáme motorkáře a cyklisty.

Pokoje jsou dvoupostelové, s možností přistýlky. Každý pokoj má WC, sprchu, televizor, Wi-Fi a malý vařič. Nemáme samostatnou kuchyň! K dispozici u nás máte také fitness posilovnu, infra a parní saunu, a nakolik jsme relaxační centrum, naši dva maséři vám v případě zájmu poskytnou relax v podobě několika druhů masážípodle výběru.

Prostředí Oravy je zárukou nepřeberného množství možností prožití nádherných chvil v lůně přírody. V každém ročním období si tady najdete to své. V zimě je určitě třeba navštívit četná zimní lyžařská střediska, pro milovníky tepla máme termální koupaliště v Oravicích, 25 km od Tvrdošína. 45 kilometrů od Tvrdošína se nachází největší polské podtatranské středisko – Zakopane, které je centrem turistů v létě i v zimě. Najdete taky plno atrakcí a také lanovku na tatranský vrch Kaspiersky.

or_priehrada

V létě si nenechte ujít túru do Roháčú, které jsou taky vzdálené asi 30 km od našeho relaxačního centra Slnečnica, výhled z nejvyšších štítů vždy zaručeně stojí za tu námahu. Kromě Roháčů jsou zajímavé túry například i na Babí horu nebo Choč, které jsou možná o něco méně náročné na výstup, no výhled je stejně neopakovatelný. Velmi příjemný však může být i výlet jenom tak do přírody, které je zde všude kolem dostatek.

Není třeba zapomenout na možnost koupání na Oravské přehradě, či návštěvu kulturních památek jako například majestátní Oravský hrad anebo gotický kostelík z 15. století.

V případě zájmu o ubytování v soukromí nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla +421 903 501 911, anebo nám napište přes kontaktní formulář.